Хуманитарни турнир у Кумодражу

У пријатној атмосфери и спортском духу, организован је хуманитарни турнир у Кумодражу 13. августа на теренима у школском дворишту Војвода Степа, који је обухватио такмичења у одбојци, кошарци 3 на 3 и шутирању тројки. Ово није само био спортски догађај, већ и пример солидарности и помоћи за породицу Митровић из Сопота, Северна Македонија.

У одбојци 3 на 3, најбоље су се показали Момци из предграђа, освојивши 1. место. Екипа Финска је заузела 2. место, док је 3. место понела екипа Пецароши. Ово такмичење привукло је укупно 9 екипа, које су показале спортски дух и борбу на терену.

У кошарци 3 на 3, најбољи су били чланови екипе Избачени ван рекета, освојивши 1. место. Ташмански бикови су заузели 2. место, док је 3. место припало екипи Паори. Ово узбудљиво такмичење привукло је укупно 16 екипа које су делењем забаве и спорта прикупили средства за хуманитарни циљ.

У секцији шутирања тројки, најпрецизнији шутери су били награђени. Страхиња Драговић је освојио 1. место, док је 2. место припало Николи Цигановићу. Душан Николић је освојио 3. место. Ово узбудљиво такмичење атрактивних шутера привукло је 40 учесника који су својим маестралним шутем прикупили средства за хуманитарну акцију.

Осим спортских надметања, централни део турнира било је прикупљање средстава за помоћ породици Митровић из села Сопот у Северној Македонији. Хуманитарни дух учесника и гостију омогућио је сакупљање одличног износа од 102.050 динара и 68 евра.

Захваљујемо се свима на подршци и учешћу!